Konst Grafik
1313913

Peter Dahl

(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad pt.

Peter Dahl, färglitografi, signerad PT.

Kärlekspar. P. 88 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T219
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 3 timmar
1 500
148
179
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
5 maj 18:47
1 500 SEK
5 maj 17:54
1 200 SEK
5 maj 12:54
1 100 SEK
4 maj 22:09
500 SEK