Louise Treschow, hylla "Kavat" IKEA 1991
Stomme av svartlackerad metall, laminerade hyllplan, 198x38x84 cm
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10