Möbler Bord
1314136

Spelbord, 1700-tal.

Spelbord, 1700-tal.
Spelbord, 1700-tal.
Spelbord, 1700-tal.
Spelbord, 1700-tal.
Spelbord, 1700-tal.
Spelbord, 1700-tal.
Spelbord, 1700-tal.

Fanerat samt delvis solid mahogny. Sargen med låda. Skivan med uttag för spelmarker. Längd 85, bredd 42-84, höjd 75-77 cm.

Kompletterat. Smärre skador, slitage och lagningar. Ställvis blekt.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 200
315
381
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
10 maj 16:48
3 200 SEK
9 maj 18:03
3 000 SEK
8 maj 22:13
2 500 SEK
8 maj 0:11
2 100 SEK