Matta, "Pinstripe", ca 420 x 291 cm, Kasthall.

Två ihopsatta delar. Baksidan med etikett: Färg 71 Brun -Röd.

Ställvis något blekt. Något slitage, smutsig, fläckar. Sidorna med trampveck och smärre skador.

Utropspris
2 500 SEK