Skrivbord med två lösa hurtsar. Fanerat med mahogny. Delvis klädd skiva. Tre lådor i sargen. Inredning med lådor och hyllor. Längd 138, bredd 80, höjd 78 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.