Design Övrigt
1314849

Stolar 6 st, 1930-40-tal, Mobilia Malmö.

Stolar 6 st, 1930-40-tal, mobilia malmö.

Stomme i ek, valnötsfaner och dekorativ intarsia. Fast stoppad sits. Brickmärkta.
Sitthöjd ca 45, rygghöjd 88 cm.

Smärre slitage. Märken. Fläckar. Några av stolarna rangliga.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H91

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 600
158
190
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
7 maj 11:34
1 600 SEK
7 maj 11:34
1 500 SEK