Konst Grafik
1314893

Pierre Alechinsky

(Belgien, Född 1927)
Pierre alechinsky, etsning & linoliumsnitt, 1989, signerad 2/125.

Pierre Alechinsky, etsning & linoliumsnitt, 1989, signerad 2/125.

Från Balzac. P. 42 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
2 700
266
323
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 maj 11:43
2 700 SEK
5 maj 11:43
2 500 SEK
5 maj 11:40
2 300 SEK
5 maj 11:40
2 100 SEK
5 maj 10:25
1 900 SEK