Konst Grafik
1314903

Pierre Alechinsky

(Belgien, Född 1927)
Pierre alechinsky,  etsning & linoliumsnitt, 1989, signerad 2/125.

Pierre Alechinsky, etsning & linoliumsnitt, 1989, signerad 2/125.

Från Balzac. P. 42 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L131
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 400
335
407
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
5 maj 10:58
3 400 SEK
5 maj 10:58
3 200 SEK
5 maj 10:58
2 912 SEK
5 maj 10:58
2 712 SEK
5 maj 10:57
2 512 SEK