Konst Grafik
1314906

Pierre Alechinsky

(Belgien, Född 1927)
Pierre alechinsky, etsning & linoliumsnitt, 1989, signerad 2/125.

Pierre Alechinsky, etsning & linoliumsnitt, 1989, signerad 2/125.

Från Balzac. P. 42 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L115
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
5 600
553
671
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
5 maj 11:28
5 600 SEK
5 maj 11:26
5 400 SEK
5 maj 11:26
5 200 SEK
5 maj 11:26
5 000 SEK
5 maj 11:26
5 000 SEK