Design Möbler
1314963

Hallmöbel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1900-talets mitt, spegel, byrå.

Hallmöbel, glas & trä, hovmantorp, 1900-talets mitt, spegel, byrå.

Ram i teak, 61x122 cm, etikettmärkt, byrå 116x35 cm, höjd 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fanerskador.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK