Möbler Bord
1315055

Soffbord/sidobord, 1900-talets andra hälft.

Underrede i mässing, skiva marmor, 122 x 60 cm, höjd 46 cm.

Fläckar. Något slitage. Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK