Louis Vuitton, neccessär samt nyckelhållare.
Nyckelhållare i Damier Azur, 2018. Med monogram inuti. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france och numrerad. 10,5 x 5,5 cm. Necessär med monogramcanvas, 1983. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france och numrerad. 25 x 18 x 5 cm.
Märken. Necessär med skador.