1315084

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, weekendväska, "keepall 50".

Louis Vuitton, weekendväska, "Keepall 50".

Svart Epi. Ytterfack på ena sidan. Luggage tag. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 48 x 28 x 22 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Viss doft.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
7 000 SEK