Konst Modern svensk konst
1315226

Einar Jolin

(Sverige, 1890-1976)
Einar jolin, akvarell, signerad och daterad augusti 1976.

Einar Jolin, akvarell, signerad och daterad augusti 1976.

I profil. I. 38 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram, skrapmärken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T25
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 000
196
234
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
4 jun 18:29
2 000 SEK
4 jun 18:29
2 000 SEK
3 jun 20:01
1 800 SEK