Soffa, två fåtöljer, bord, underrede i metall, sits/rygg i trä, längd soffa ca 160 cm, sitthöjd ca 44 cm, bord 86x63 cm, höjd 64 cm.
Slitage. Skador. Fläckar. Märken. Rostangrepp. Torrsprickor.