Konst Grafik
1315839

Lena Cronqvist

(Sverige, Född 1938)
Lena cronqvist, färglitografi, signerad och daterad 1995 numrerad 274/275.

Lena Cronqvist, färglitografi, signerad och daterad 1995 Numrerad 274/275.

Utan titel, bildyta 50 x 40, bladstorlek 63 x 47 cm. Ej ramad.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
9 700
957
1 162
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
10
5 maj 13:26
9 700 SEK
9
5 maj 13:26
9 500 SEK
9
5 maj 13:24
9 300 SEK
10
5 maj 13:23
9 100 SEK
9
5 maj 13:23
8 900 SEK