1316195

Gucci

(Italien, Född 1921)
Gucci, "bamboo jackie", väska.

Gucci, "Bamboo Jackie", väska.

Väska i svart kanvas med detaljer i läder samt guldfärgad metall. Handtag i bambu. Invändigt fodrad. En dragkedsförsedd innerficka. Märkt "GUCCI made in italy" samt numrerad. Dustbag.
Ca 33 cm x 20 cm 3 cm

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR