James Rizzi färglitografi signerad daterad och numrerad 13/350 2006
"In a trance of colourful glance by chance", bildyta 55 x 38 cm
Ej examinerad ur ram.
Miva gallery, Malmö
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10