Konst Grafik
1316298

James Rizzi

(USA, 1950-2011)
James rizzi färglitografi signerad daterad och numrerad 13/350 2006.

James Rizzi färglitografi signerad daterad och numrerad 13/350 2006

"In a trance of colourful glance by chance", bildyta 55 x 38 cm

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Miva gallery, Malmö

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK