Salvatore Ferragamo, väska.

Salvatore Ferragamo, väska.

Väska i brunt läder och mocka. Avtagbar axelrem. Invändigt fodrad. Två innerfack, två dragkedsförsedda innerfickor. Märkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY" och numrerad. Dustbag.
ca 36 cm x 22 cm x 15

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

84. Robin Wood (Björn Ahlberg), bokhylla, Sverige 1990-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK