Möbler Fåtöljer & Soffor
1316551

Bertil Fridhagen, fåtölj och soffa, 1900-talets mitt.

Bertil fridhagen, fåtölj och soffa, 1900-talets mitt.

Stomme av bok. Helstoppade med klädsel av ylle. Sitthöjd 44, längd 195 cm.

Slitage. Smutsig.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
5 000 SEK