Konst Skulptur
1316700

Guillaume Cousteau, efter, skulptur i brons

Guillaume cousteau, efter, skulptur i brons.

Senare gjutning. I form av häst man med häst. Höjd ca 28 cm. Längd 26 cm.

Ställvis omfattande slitage. Smärre skador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V5
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
6 000 SEK