Konst Klassisk svensk konst
1316856

Alexander Tolstoy

(Sverige, 1895-1968)
Alexander tolstoy, olja på duk, signerad.

Alexander Tolstoy, olja på duk, signerad.

Sittande modell. 82 x 65 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T203
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
19 500
1 921
2 319
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (52 bud)
9 maj 17:39
19 500 SEK
9 maj 17:39
19 000 SEK
9 maj 17:32
18 500 SEK
9 maj 17:32
18 000 SEK
9 maj 17:16
17 500 SEK