Bambu/rotting, bord 80x54 cm, höjd 57 cm, skiva i mönstrat glas, stolar bredd 77 cm, sitthöjd 35 cm. Dynor medföljer.
Åldersrelaterat slitage. Slitage. Märken. Repor. Missfärgad.