Bardisk och 4 st barstolar, 1900-talets mitt.

Benställning i svartlackerad metall. Framsida och sitsar klädda i konstskinn. Detaljer i kromad metall och plast. Bardisken l 130, b 75, h 100.

Åldersrelaterat slitage. Smärre skador.

Utropspris
4 000 SEK