Konst Grafik
1317163

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, färglitografi, signerad, hc-upplaga.

Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad, HC-upplaga.

Grått paket. Oramad. Bladstorlek 62 x 88 cm.

Obetydliga hanteringsveck.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Klubbat pris
2 600
252
284
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
23 nov 17:02
2 600 SEK
19 nov 9:52
2 400 SEK
18 nov 22:25
2 200 SEK
18 nov 22:25
2 000 SEK