1317310

Wilho Sjöström

(Finland, 1873-1944)
Wilho sjöström, olja på duk, signerad.

Wilho Sjöström, olja på duk, signerad.

Åvy. 72,5 x 95 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
750 EUR