Konst Klassisk svensk konst
1317332

Louis Sparre

(Sverige, 1863-1964)
Louis sparre, delvis handkolorerad litografi, signerad och daterad 1910. dedikation.

Louis Sparre, delvis handkolorerad litografi, signerad och daterad 1910. Dedikation.

"London Bridge". 29x39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
500 EUR