Konst Grafik
1317486

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, färglitografi, signerad och numrerad ea ii/xxv.

Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad och numrerad EA II/XXV.

Rosa paket. Oramad. Bladstorlek 81 x 61 cm.

Obetydliga hanteringsveck.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L25
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK