Konst Grafik
1317516

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, färglitografi, signerad och numrerad ea xii/xvii.

Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad och numrerad EA XII/XVII.

"Wrapped golfer". Oramad. Bladstorlek 89 x 64 cm.

Obetydliga hanteringsveck. Monterad på kartong. Smärre fläckar.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Klubbat pris
4 200
414
499
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
4 maj 20:47
4 200 SEK
4 maj 13:26
4 000 SEK
4 maj 13:24
3 800 SEK
4 maj 8:51
3 600 SEK
4 maj 8:49
3 400 SEK