Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)

Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad, numrerad EA XVI/XX

"Wrapped golfer". Oramad. Bladstorlek 89 x 64 cm.

Obetydliga hanteringsveck.

Konstnär

Utropspris
3 000 SEK
Följerätt

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17