C Reichert, Mikrosåp i låda, Wien ca 1920.

Med tillbehör, etikett daterad 1920. Serienr 62963.
Märkt C Reichert.
Lådans höjd 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Ej funktionstestad. Nyckel saknas.

Utropspris
250 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

393. Beverly Baker, "Untitled".
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
6 500 SEK