Konst Grafik
1318239

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, giclée, 2008, signerad 113/150.

Yrjö Edelmann, giclée, 2008, signerad 113/150.

"Balance between grey and blue". Bladstorlek 88 x 98 cm.

Oramad, skrapmärken i nedre delen, smärre skador.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
4 000
395
479
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 maj 13:31
4 000 SEK
5 maj 13:30
3 800 SEK
5 maj 13:30
3 400 SEK
5 maj 13:27
3 200 SEK
2 maj 22:10
2 100 SEK