Konst Grafik
1318354

Karel Appel

(Holland, 1921-2006)
Karel appel, färglitografi, signerad och numrerad 109/175.

Karel Appel, färglitografi, signerad och numrerad 109/175.

Komposition. Ca 52 x 71 cm.

Ej examinerad ur ram.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Klubbat pris
2 200
219
267
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 jun 19:50
2 200 SEK
3 jun 19:41
2 000 SEK
3 jun 18:29
1 500 SEK
30 maj 1:45
1 000 SEK
28 maj 12:29
600 SEK