Konst Grafik
1318721

Victor Vasarely

(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely, färgserigrafi signerad och numrerad ix/xxv.

Victor Vasarely, färgserigrafi signerad och numrerad IX/XXV

Komposition, bildyta 49 x 43 cm

Ej examinerad ur ram.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
3 000 SEK