Konst Modern svensk konst
1318904

John Ivar Berg

(Sverige, 1916-2003)
John ivar berg, olja på duk/pannå, signerad.

John Ivar Berg, olja på duk/pannå, signerad.

Utan titel. 64 x 59 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
5 000 SEK