1318975

Victor Vasarely

(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely, serigrafi, signerad och numrerad 19/100.

Victor Vasarely, serigrafi, signerad och numrerad 19/100.

Komposition. Plåtstorlek 47,5 x 47,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
500 EUR