Figuriner, 3 st, kompaniporslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Dekor i famille rosefärger, tre gossar, höjd 14,5-16 cm.

Slitage. Nagg. En hand skadad.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

73. Grand Seiko, GMT, "Mount Iwate", "Boutique Exclusive", "Limited Edition", ca 2020.
Utropspris
42 000 - 48 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK