Konst Grafik
1319221

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max papart carburundumetsningar 2 st signerade och numrerade 112/125.

Max Papart carburundumetsningar 2 st signerade och numrerade 112/125

"Festival" och "Madame 2", bladstorl 45 x 57 cm vardera

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK