1319368

Anders Österlin

(Sverige, 1926-2011)
Anders österlin, färgserigrafier, 2 st, signerad och numrerade.

Anders Österlin, färgserigrafier, 2 st, signerad och numrerade.

Oramade. Bladstorlek ca 76 x 63 resp 90 x 70 cm.

Obetydliga hanteringsveck. Smärre fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L35
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
7 dagar 4 timmar
2 000
196
234
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
31 jul 15:05
2 000 SEK
31 jul 10:35
500 SEK