Ram med delvis framtagen bronsering och förgyllning. Dekor av krönande rovfågel. Två ljusarmar. Storlek 100 x 59 cm inkl ljusarmar.
Slitage med skador, lagningar och sprickor. Något maskstungen. Ställvis anlupet glas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10