1320014

Hermès

(Frankrike, 1837-)
Hermès, väska, "kelly".
Hermès, väska, "kelly".
Hermès, väska, "kelly".
Hermès, väska, "kelly".
Hermès, väska, "kelly".
Hermès, väska, "kelly".
Hermès, väska, "kelly".
Hermès, väska, "kelly".
Hermès, väska, "kelly".

Hermès, väska, "Kelly".

Svart skinn med beslag i guldfärgad metall. Innerfack med dragkedja. Märkt "HERMÈS PARIS". 30 x 22 x 12 cm.

Slitage. Ställvis omfattande slitage. Skador. Bristningar. Nyckel saknas.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
12 000 SEK