Möbler Bord
1320039

Spelbord, England, 1800-talets mitt.

Spelbord, england, 1800-talets mitt.

Spelbord fanerat med mahogny. Uppfällbar skiva. Låda i sargen. Bredd 103 x 99 (49,5), höjd 71 cm. Nyckel finns.

Renoverad. Märken. Repor.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK