Svart skinn. Beslag, kedjor och väsksmycke i gul- och vitmetall. Löstagbara axelremmar. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "BVLGARI MADE IN ITALY" och numrerad. 35 x 28 x 15 cm.
Smärre slitage. Fläckar invändigt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.