Möbler Bord
1320094

Bord, 18/1900-tal.

Bord, 18/1900-tal.
Bord, 18/1900-tal.
Bord, 18/1900-tal.
Bord, 18/1900-tal.

Målat bord med svarvade ben. Låda i sargen. Längd 169, bredd 85, höjd 77 cm.

Smärre slitage. Senare målning. Senare beslag. Patinerat.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
6 000 SEK