Möbler Bord
1321615

Blombord, 1900-talets början.

Blombord, 1900-talets början.
Blombord, 1900-talets början.
Blombord, 1900-talets början.
Blombord, 1900-talets början.
Blombord, 1900-talets början.

Målat bord. Fyra kopplade ben. Kannelerad dekor i sargen samt spjälband. Längd 70, djup 48, höjd 74.5 cm.

Slitage. Smärre skador. Torrsprickor. Smärre färgbortfall.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK