Konst Modern svensk konst
1321776

Greta Lindberg

(Sverige, 1889-1978)
Greta lindberg, olja på pannå, signerad och daterad -51.

Greta Lindberg, olja på pannå, signerad och daterad -51.

Opiumrökare. 50 x 61 cm.

Ytsmuts. Färgbortfall.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK