Möbler Bord
1322085

Bord med marmorskiva, 2000-tal.

Bord med rektangulär marmorskiva. Stomme i metall. Bredd 70, djup 60 , höjd 73 cm.

Slitage. Märken. Nagg och skador på marmorskivan.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H34
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 761
174
205
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
16 sep 16:32
1 761 SEK
16 sep 16:31
1 561 SEK
16 sep 9:53
1 300 SEK