Konst Klassisk konst
1322201

Eduardo León Garrido

(Spanien, 1856-1949)
Eduardo león garrido, olja på pannå, signerad.

Eduardo León Garrido, olja på pannå, signerad.

Kvinna med parasoll vid strand. 32 x 24 cm.

Smärre fläckar. Mindre retuscher.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
6 000 SEK