1322707

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska.
Louis vuitton, väska.
Louis vuitton, väska.
Louis vuitton, väska.
Louis vuitton, väska.
Louis vuitton, väska.
Louis vuitton, väska.
Louis vuitton, väska.
Louis vuitton, väska.

Louis Vuitton, väska.

Monogramcanvas med skinndetaljer. Löstagbar, justerbar axelrem. Ytterfack på framsidan och baksidan. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france" och numrerad. 27 x 20 x 6 cm.
Dustbag medföljer.

Slitage. Skador. Bristningar. Fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK